wypełniacze do paczek

Zróżnicowane wypełniacze do kartonów

Wysyłając towary, należy brać pod uwagę to, by jak najlepiej je zabezpieczyć. Dotyczy to nie tylko osób prywatnych korzystających z usług kurierskich, lecz również firm wysyłkowych, w których wysyłanie paczek jest podstawą biznesu. Najlepszym rozwiązaniem, w celu zabezpieczenia wysyłanych towarów, są wypełniacze do kartonów. Dzielą się one na kilka kategorii i każda spełnia swoje określone zadanie.

Maty i folie

Mata powietrzna jest to nic innego, jak napompowana powietrzem folia z dużymi bąbelkami. Dzięki takiemu prostemu rozwiązaniu, wypełniacz ten jest niezwykle uniwersalny. Świetnie unieruchomi zawartość paczki z każdej strony, co uodporni produkt na wstrząsy. Innym tego typu wypełniaczem jest folia biodegradowalna do pakowania. Ochroni ona opakowanie przed zarysowaniami, kurzem i wilgocią, dzięki czemu opakowanie naszego produktu pozostanie nietknięte. Zbudowana z łatwo rozkładających się części będzie sprzyjać ochronie środowiska.

Produkcja wypełniaczy w magazynie

Warto również pomyśleć, by wypełniacze do paczek produkować na bieżąco w swoim magazynie. Polepszy to wygodę i zmniejszy czas pakowania towaru, gdyż wypełniacze będą na wyciągnięcie ręki. Pozwoli to uniknąć sytuacji, w których może dojść do braku wypełniaczy. Narazi to zawartość paczki na uszkodzenie przy wysyłce lub wydłuży czas w jej przygotowaniu. Dodatkowo, wypełniacze powietrzne produkowane na bieżąco, pozwolą na zachowanie odpowiedniego porządku w magazynie. Praca stanie się dużo przyjemniejsza bez uczucia plątania się pod nogami wszelkiego rodzaju wypełniaczy. Nie tylko nasz magazyn na tym skorzysta. Klient, gdy zobaczy, że jego zakupiony towar został odpowiednio zabezpieczony przez profesjonalne wypełniacze, będzie miał przychylniejsze zdanie na temat firmy, w której zrobił zakupy.

Produkując własne wypełniacze do kartonów zmniejszymy produkcję śmieci. Zastosowanie jednego wypełniacza do jednej paczki zminimalizuje ilość odpadków, które wylądują w koszu. Dzięki temu, taka firma stanie się przyjazna środowisku, co również będzie wpływało na jej pozytywny wizerunek.